Na kontaktoni

Wosai Rrjeti Ningbo Equipment Co., Ltd.

Adresë

Asnjë qytet 8 Wenshan Road Guanhaiwei East Zona Industriale, Cixi, Ningbo, Zhejiang Province

telefon

Tel: + 86-574-63665008
Fax: + 86 + 574-63677448

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë: 10:00 në 2pm

E diel: mbyllur

Duan të punojnë me ne?
Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

kontaktoni na

Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
Adresë
Asnjë qytet 8 Wenshan Road Guanhaiwei East Zona Industriale, Cixi, Ningbo, Zhejiang Province
E-mail
jack@nbwosai.com
telefon
+ 86-574-63665008
WhatsApp Online Chat !