Контактирајте не

Ningbo Wosai мрежна опрема копродукции, ООД

адреса

Бр.8 Wenshan патот Guanhaiwei Источна индустриска зона, Cixi Сити, Ningbo, провинција Жеџијанг

Е-пошта

телефон

Тел: + 86-574-63665008
Факс: + 86 + 574-63677448

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?
Билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Контакт со нас

Ние секогаш сме подготвени да им помогне на you.There многу начини да се поврзеш со you.You може да ни капка на линија. Дајте ни повик или испрати на email.choose она што ви одговара најмногу.
адреса
Бр.8 Wenshan патот Guanhaiwei Источна индустриска зона, Cixi Сити, Ningbo, провинција Жеџијанг
Е-пошта
jack@nbwosai.com
телефон
+ 86-574-63665008
WhatsApp Online Chat !