Rreth SHBA

Ningbo Wosai Rrjeti Equipment Co, Ltd, u themelua në fillim të vitit 2008. Kjo është një ndërmarrje private të përbashkët të aksioneve të specializuar në R & D, prodhimin dhe shitjet e teknologjisë aplikimit informacion. selisë tij është e vendosur në rrethin lindor të Ningbo Guanhaiwei Parku Industrial, ngjitur me Shanghai-Hangzhou-Ningbo, Ningbo Aeroportit, gjirin Hangzhou Ura. Me 5.000 metra katrorë të ndërtesave moderne fabrikës standarde dhe linjat e prodhimit të klasit botëror dhe testimin e pajisjeve, dhe konvergjente një ekip të kërkimit shkencor dhe zhvillimit, përpunimin derdhur injeksion, fletë metalike spërkatje si stafi kryesor teknik, produktet kryesore janë kabinetet e rrjetit, shasi , kabinete mur, kabinete server, kabinete natyrë termostat, kabinete papërshkueshëm nga uji, kabinetet e kontrollit elektrike, kabinete të shpërndarjes, kabinete telekomunikacionit, kuti telekomunikacionit, kuti zgjuar në shtëpi, ura e energjisë, racks hapura, PDU njësitë shpërndarjes së energjisë dhe të ndryshme të prodhimit pajisje komunikimi, jo-standard fletë të përpunimit produkt metalike. Prodhimi mesatar ditor i produktit mund të arrijnë 1.000 njësi, të cilat mund të plotësojnë nevojat e ndryshme të llojeve të ndryshme të kontejnerëve në treg. Produktet janë përdorur gjerësisht në fusha të ndryshme të tilla si komunikimet operative, të komunikimit të rrjetit, ndërtesat inteligjente, transport, energji elektrike, ndaluar të ujit, hekurudhat, qeverisë, financave, energjisë, sigurinë publike, si dhe të kontrollit automatik të sistemit. Me autonominë e importit dhe eksportit të produkteve, produktet eksportohen në Shtetet e Bashkuara, Franca, Malajzia, Koreja e Jugut, India, Emiratet e Bashkuara Arabe, Kili dhe vendet dhe rajonet e tjera dhe të gëzojnë një reputacion të lartë.

about us1Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

kontaktoni na

Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
Adresë
Asnjë qytet 8 Wenshan Road Guanhaiwei East Zona Industriale, Cixi, Ningbo, Zhejiang Province
E-mail
jack@nbwosai.com
telefon
+ 86-574-63665008
WhatsApp Online Chat !