КАБИНЕТ ѕидБилтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Контакт со нас

Ние секогаш сме подготвени да им помогне на you.There многу начини да се поврзеш со you.You може да ни капка на линија. Дајте ни повик или испрати на email.choose она што ви одговара најмногу.
адреса
Бр.8 Wenshan патот Guanhaiwei Источна индустриска зона, Cixi Сити, Ningbo, провинција Жеџијанг
Е-пошта
jack@nbwosai.com
телефон
+ 86-574-63665008
WhatsApp Online Chat !