производ Предности

за компанијата

Ningbo Wosai мрежна опрема копродукции, Ltd е основана во почетокот на 2008 година Тоа е приватно акционерско претпријатие од областа на R & D, производство и продажба на технологија за барање информации. Нејзините седиште се наоѓа во источната област на Ningbo Guanhaiwei индустриски парк, во непосредна близина на Шангај-Хангжу-Ningbo автострада, аеродромот во Ningbo, Хангжу Залив мост. Со 5.000 квадратни метри на модерниот стандард фабрички згради и производни линии од светска класа и тестирање на опрема, и конвергенција на тим на научно истражување и развој, обработка на шприц, лим прскање како главен технички персонал, од кои главни се мрежни елементи, шасија , ѕид кабинети, серверот кабинети, отворен термостат ...Билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Контакт со нас

Ние секогаш сме подготвени да им помогне на you.There многу начини да се поврзеш со you.You може да ни капка на линија. Дајте ни повик или испрати на email.choose она што ви одговара најмногу.
адреса
Бр.8 Wenshan патот Guanhaiwei Источна индустриска зона, Cixi Сити, Ningbo, провинција Жеџијанг
Е-пошта
jack@nbwosai.com
телефон
+ 86-574-63665008
WhatsApp Online Chat !