WJ-802 server kabinetit - China Wosai Rrjeti Ningbo

WJ-802 kabinetit server

Përshkrim i shkurtër:

Markë: Ningbo Wu Jiang Model No: WJ-802 Lloji: Server kabinetit Size: W800mm * D600mm * H2035mm Materiali: SPCC cilësi të lartë ftohtë-mbështjellë çeliku Aplikimi: Instalimi servicer, interchanger etj Madhësia Standard: Njihuni me standardet e industrisë. Standard: l Në përputhje me ANSI / VNM RS-310-D, IEC297-2, DIN41494; part1, DIN41494; PART7, standarde ETSI. Feature: l Gjerësia e 800 mm l thellësi prej 600, 800,1000 mm është fakultative; l dizajn Elegant me dimension të saktë dhe zejtari; l High ventiluar rrjetë të vetme fro ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Markë: Ningbo Wu Jiang

  Model No: WJ-802

  Lloji: Kabineti Server

  Size: W800mm * D600mm * H2035mm

  Materiali: SPCC cilësi të lartë ftohtë-mbështjellë çeliku 

  Aplikimi: Instalimi servicer, interchanger etj

  Madhësia standarde: të përmbushur standardet e industrisë.

   

  standard:

  l përputhje me ANSI / VNM-RS-310-D, IEC297-2, DIN41494; part1, DIN41494; PART7, standarde ETSI.

  Feature:

  l Gjerësia e 800 mm 

  l Thellësia e 600, 800,1000 mm është fakultative;

  l dizajn Elegant me dimension të saktë dhe zejtari;

  l Lartë ajroset vetme derën rrjetë para me rrjetë të dyfishtë derë pasme;

  l R tipit profilet rritje, pa statike;

  l Shto kuti katrore për të arritur 19inch;

  l këmbët rregullueshme dhe castors detyrë e rëndë janë të vlefshme në të njëjtën kohë;

  hyrje l Cable në kopertinën lartë dhe panelin e poshtme me madhësi rregullueshme;

  l instalimin Optional e bazament për të mundësuar kabinetit fiksimin, nën-bazë hyrje kabllo / ventilimit;

  l efektshëm dhe lidhja besueshëm kabinet nga lehje kit;

  l panele anësore Lëvizshëm për të lehtësuar të ruajtur.

   

  materiali:

  l SPCC ftohtë çeliku mbështjellë;

  Trashësia: rritje 2.0mm profili, rritje kënd 1.2mm, 1.2mm tjerët

  Përfundojë sipërfaqe:

  l Degreasing, pickling, ndryshket-proof fosfat, pastrimi i ujit të pastër, spërkatje elektrostatike

  Shkalla e mbrojtjes

  l IP20

  Kapaciteti Loading:

  l ngarkimit statik: 800kg (me këmbët rregullueshme)

   


 • Previous:
 • Next:

 • 

  Gazete

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  kontaktoni na

  Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
  Adresë
  Asnjë qytet 8 Wenshan Road Guanhaiwei East Zona Industriale, Cixi, Ningbo, Zhejiang Province
  E-mail
  jack@nbwosai.com
  telefon
  + 86-574-63665008
  WhatsApp Online Chat !