WJ-606 Wall instalimit mur kabineti - China Wosai Rrjeti Ningbo

WJ-606 Wall kabineti instalimi mur

Përshkrim i shkurtër:

Markë: Ningbo Wu Jiang Model No: WJ-606 Lloji: Wall type instalimit Size: W600mm * D150mm * H600mm Materiali: SPCC cilësi të lartë ftohtë-mbështjellë çeliku Aplikimi: Instalimi server, interchanger etj Madhësia Standard: Njihuni me standardet e industrisë. Standard: l Në përputhje me ANSI / VNM RS-310-D, DIN41497; Pjesa 1, DIN41494; PART7, IEC297-2, GB T3047.2-92 standard /. Feature: l Gjerësia e 600 mm; l thellësi prej 150 mm; l frame ngjitur, struktura besueshëm; l Easy rritje instalimin; l Top dhe rruga tela poshtme; l Knock o ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Markë: Ningbo Wu Jiang

  Model No: WJ-606

  Lloji: Wall lloj instalimi

  Size: W600mm * D150mm * H600mm

  Materiali: SPCC cilësi të lartë ftohtë-mbështjellë çeliku 

  Aplikimi: Instalimi server, interchanger etj

  Madhësia standarde: të përmbushur standardet e industrisë.

   

  standard:

  l përputhje me ANSI / VNM-RS-310-D, DIN41497; Pjesa 1, DIN41494; PART7, IEC297-2, GB T3047.2-92 standard /.

  Feature:

  l gjersi 600 mm;

  l thellësi prej 150 mm;

  l frame ngjitur, struktura besueshëm;

  l Easy rritje instalimin;

  l Top dhe rruga tela poshtme;

  l Knock out vrimë për të hyrë kabllo në të dy mbuluar të lartë dhe panelin e poshtme;

  l 120 mm ventilatorit opsionale;

  kënd l Turning i derën e përparme është mbi 180 gradë.

   

  materiali:

  l SPCC ftohtë çeliku mbështjellë;

  Trashësia: një Gjithë është 1.2mm

  Përfundojë sipërfaqe:

  l Degreasing, pickling, ndryshket-proof fosfat, pastrimi i ujit të pastër, spërkatje elektrostatike

  Shkalla e mbrojtjes

  l IP20

  Kapaciteti Loading:

  l ngarkimit statike: 60kg


 • Previous:
 • Next:

 • 

  Gazete

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  kontaktoni na

  Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
  Adresë
  Asnjë qytet 8 Wenshan Road Guanhaiwei East Zona Industriale, Cixi, Ningbo, Zhejiang Province
  E-mail
  jack@nbwosai.com
  telefon
  + 86-574-63665008
  WhatsApp Online Chat !