WJ-604 Knock poshtë kabinetin mur - Kinë Wosai Rrjeti Ningbo

WJ-604 Knock poshtë kabinetin mur

Përshkrim i shkurtër:

Markë: Ningbo Wu Jiang Model No: WJ-604 Lloji: Knock poshtë tipit Madhësia: W600mm * D450mm * H368mm Materiali: SPCC cilësi të lartë ftohtë-mbështjellë çeliku Aplikim: Instalimi server, interchanger etj madhësi standarde: të përmbushur standardet e industrisë. Standard: l Në përputhje me ANSI / VNM RS-310-D, DIN41497; Pjesa 1, DIN41494; PART7, IEC297-2, GB T3047.2-92 standard /. Feature: l Gjerësia e 600 mm l Depth of450mm, 600 mm është fakultative; l Knock poshtë strukturën, paketë të sheshtë, të zvogëlojë volum paketë deri në 70%; l Save gjysmën e kostos shi ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Markë: Ningbo Wu Jiang

  Model No: WJ-604

  Lloji: Knock poshtë lloji

  Size: W600mm * D450mm * H368mm

  Materiali: SPCC cilësi të lartë ftohtë-mbështjellë çeliku 

  Aplikimi: Instalimi server, interchanger etj

  Madhësia standarde: të përmbushur standardet e industrisë.

   

  standard:

  l përputhje me ANSI / VNM-RS-310-D, DIN41497; Pjesa 1, DIN41494; PART7, IEC297-2, GB T3047.2-92 standard /.

  Feature:

  l Gjerësia 600 mm 

  l Thellësia of450mm, 600 mm është fakultative;

  l Knock poshtë strukturën, paketë të sheshtë, të zvogëlojë volum paketë deri në 70%;

  l Save gjysmën kostos së transportit dhe magazinimit;

  l Easy rritje instalimin;

  l Knock out vrimë për të hyrë kabllo në të dy mbuluar të lartë dhe panelin e poshtme;

  l 120 mm ventilatorit opsionale;

  kënd l Turning i derën e përparme është mbi 180 gradë.

   

  materiali:

  l SPCC ftohtë çeliku mbështjellë;

  Trashësia: një Gjithë është 1.2mm

  Përfundojë sipërfaqe:

  l Degreasing, pickling, ndryshket-proof fosfat, pastrimi i ujit të pastër, spërkatje elektrostatike

  Shkalla e mbrojtjes

  l IP20

  Kapaciteti Loading:

  l ngarkimit statike: 60kg


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   

   Gazete

   Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

   kontaktoni na

   Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
   Adresë
   Asnjë qytet 8 Wenshan Road Guanhaiwei East Zona Industriale, Cixi, Ningbo, Zhejiang Province
   E-mail
   jack@nbwosai.com
   telefon
   + 86-574-63665008
   WhatsApp Online Chat !