WJ-502 rrëshqitje raft të hapur - Kinë Wosai Rrjeti Ningbo

WJ-502 rrëshqitje raft të hapur

Përshkrim i shkurtër:

Markë: Ningbo Wu Jiang Model No: WJ-502 Lloji: Rrëshqitje hapur lloji Madhësia: W600mm * D600mm * H2035mm Materiali: SPCC cilësi të lartë ftohtë-mbështjellë çeliku Aplikimi: Instalimi server, interchanger etj Madhësia Standard: Njihuni me standardet e industrisë. Standard: l Në përputhje me ANSI / VNM RS-310-D, DIN41497; Pjesa 1, DIN41494; PART7, IEC297-2, GB T3047.2-92 standard /. Feature: l dizajn modular, lehtë të mblidhen dhe çmontimit për shpërndarjen; l 19 inç Instalim standarde, lartësia rregullueshme rack; l Lehtë për të rregulluar dhe mai ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Markë: Ningbo Wu Jiang

  Model No: WJ-502

  Lloji: Rrëshqitje tipit të hapur

  Size: W600mm * D600mm * H2035mm

   Materiali: SPCC cilësi të lartë ftohtë-mbështjellë çeliku 

  Aplikimi: Instalimi server, interchanger etj

  Madhësia standarde: të përmbushur standardet e industrisë.

   

  standard:

  l përputhje me ANSI / VNM-RS-310-D, DIN41497; Pjesa 1, DIN41494; PART7, IEC297-2, GB T3047.2-92 standard /.

  Feature:

  l dizajn modular, lehtë të mblidhen dhe çmontimit për shpërndarjen;

  l 19 inç Instalim standarde, lartësia rregullueshme rack;

  l lehtë për të rregulluar dhe për të ruajtur, të qëndrueshme dhe strukturë të fortë;

  l Instalim opsionale ndryshme sipas kërkesave;

  l Cable slot menaxhimit, raft krah, kabinete mur-mali etj

   

  materiali:

  l SPCC ftohtë çeliku mbështjellë;

  Trashësia: një Gjithë është 1.2mm

  Përfundojë sipërfaqe:

  l Degreasing, pickling, ndryshket-proof fosfat, pastrimi i ujit të pastër, spërkatje elektrostatike

   

  Kapaciteti Loading:

  l ngarkimit statike: 150kg


 • Previous:
 • Next:

 • 

  Gazete

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  kontaktoni na

  Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
  Adresë
  Asnjë qytet 8 Wenshan Road Guanhaiwei East Zona Industriale, Cixi, Ningbo, Zhejiang Province
  E-mail
  jack@nbwosai.com
  telefon
  + 86-574-63665008
  WhatsApp Online Chat !