type Frëngjisht - China Wosai Rrjeti Ningbo

type French

Përshkrim i shkurtër:

WJ-P1 6-dalje lloji input PDU 16A dhe output me kaloni master, kabllo gjatësi 1.5 m, 19inch standarde instalimi WJ-P2 6-prizë francez input type PDU 16A dhe prodhimit me kaloni master, kabllo gjatësi 1.5 m, instalim standard 19inch WJ-P3 6-dalje UK input type PDU 13A dhe output me kaloni master, kabllo gjatësi 1.5 m, 19inch instalimit standarde WJ-P4 6-dalje lloji input PDU 15A dhe dalje me kaloni master, kabllo gjatësi 1.5 m, instalim standard 19inch WJ-P5 6-out ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  WJ-P1

  6-dalje lloji i PDU

  input 16A dhe output me kaloni master, kabëll 1.5m gjatësi,

  19inch instalimit standarde

   

  WJ-P2

  6-prizë French tipit PDU

  input 16A dhe output me kaloni master, kabëll 1.5m gjatësi,

  19inch instalimit standarde

   

  WJ-P3

  6-prizë tipit UK PDU

  input 13A dhe output me kaloni master, kabëll 1.5m gjatësi,

  19inch instalimit standarde

   

  WJ-P4

  6-dalje lloji i PDU

  input 15A dhe output me kaloni master, kabëll 1.5m gjatësi,

  19inch instalimit standarde

   

  WJ-P5

  6-dalje lloji i PDU

  input 16A dhe output me kaloni master, kabëll 1.5m gjatësi,

  19inch instalimit standarde

   

  WJ-P6

  6-dalje PDU universale

  input 10A dhe output me kaloni master, kabëll 1.5m gjatësi,

  19inch instalimit standarde 


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  

  Gazete

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  kontaktoni na

  Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
  Adresë
  Asnjë qytet 8 Wenshan Road Guanhaiwei East Zona Industriale, Cixi, Ningbo, Zhejiang Province
  E-mail
  jack@nbwosai.com
  telefon
  + 86-574-63665008
  WhatsApp Online Chat !