WJ-503 Двоен лизгачки отворен багажник - Кина Ningbo Wosai мрежа

WJ-503 Двоен лизгачки отворен багажник

Краток опис:

Бренд: Ningbo Ву Џијанг Модел No: WJ-503 Тип: Двојна лизгачки отворен тип Големина: H2035mm Материјал: SPCC висок квалитет ладно валани челични Примена: Инсталирање на сервер, итн interchanger Стандардна големина: задоволат стандардите за индустријата. Стандард: l Во согласност со ANSI / EIA RS-310-Д, DIN41497, Дел 1, DIN41494; PART7, IEC297-2, GB / T3047.2-92 стандард. Тема: l Модуларен дизајн, лесно да се соберат и расклопување на испорака; l 19 инчен стандардна инсталација, прилагодување на височината багажник; l Лесно да се поправи и одржување, ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Бренд: Ningbo Ву Џијанг

  Модел No: WJ-503

  Тип: Двојна лизгачки отворен тип

  Големина: H2035mm

   Материјал: SPCC висок квалитет ладно валани челик 

  Примена: Инсталирање на сервер, итн interchanger

  Стандардна големина: задоволат стандардите за индустријата.

   

  стандард:

  l Во согласност со ANSI / EIA RS-310-D, DIN41497; Дел 1, DIN41494; PART7, IEC297-2, GB / T3047.2-92 стандард.

  Тема:

  l Модуларен дизајн, лесно да се соберат и расклопување на испорака;

  l 19 инчен стандардна инсталација, прилагодување на височината багажник;

  l лесно да се поправи и одржување, стабилна и силна структура;

  l разновидни изборни инсталацијата во согласност со барањата;

  слот l Кабелски менаџмент, конзола полица, ѕид кабинети планината итн

   

  материјал:

  l SPCC ладно валани челик;

  Дебелина: Цела еден е 1.2mm

  Завршна површина:

  l одмастување, мариноване, 'рѓа-доказ фосфат, чиста чистење вода, електростатско прскање

   

  Капацитет на носивост:

  l Статични вчитување: 150 килограми


 • Претходно:
 • Следно:

 • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

  

  Билтен

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

  Контакт со нас

  Ние секогаш сме подготвени да им помогне на you.There многу начини да се поврзеш со you.You може да ни капка на линија. Дајте ни повик или испрати на email.choose она што ви одговара најмногу.
  адреса
  Бр.8 Wenshan патот Guanhaiwei Источна индустриска зона, Cixi Сити, Ningbo, провинција Жеџијанг
  Е-пошта
  jack@nbwosai.com
  телефон
  + 86-574-63665008
  WhatsApp Online Chat !