Францускиот тип - Кина Ningbo Wosai мрежа

францускиот тип

Краток опис:

WJ-P1 6-излез Германија Тип PDU 16A влез и излез со главниот прекинувач, должина 1.5m кабел, 19inch стандардна инсталација WJ-P2 6-излез Француски вид на влез и излез PDU 16A со главниот прекинувач, должина 1.5m кабел, 19inch стандардна инсталација WJ-P3 6-излез Велика Британија тип PDU 13A влез и излез со главниот прекинувач, должина 1.5m кабел, 19inch стандардна инсталација WJ-P4 6-излез тип Америка PDU 15A влез и излез со главниот прекинувач, должина 1.5m кабел, 19inch стандардна инсталација WJ-P5 6-надвор ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  WJ-P1

  6-излез Германија Тип PDU

  16A влез и излез со главниот прекинувач, 1.5m должина на кабелот,

  стандардна инсталација 19inch

   

  WJ-P2

  6-излез French Вид на PDU

  16A влез и излез со главниот прекинувач, 1.5m должина на кабелот,

  стандардна инсталација 19inch

   

  WJ-P3

  6-излез тип Велика Британија PDU

  13А влез и излез со главниот прекинувач, 1.5m должина на кабелот,

  стандардна инсталација 19inch

   

  WJ-P4

  6-излез тип Америка PDU

  15A влез и излез со главниот прекинувач, 1.5m должина на кабелот,

  стандардна инсталација 19inch

   

  WJ-P5

  6-излез тип на Италија PDU

  16A влез и излез со главниот прекинувач, 1.5m должина на кабелот,

  стандардна инсталација 19inch

   

  WJ-P6

  6-излез универзално PDU

  10A влез и излез со главниот прекинувач, 1.5m должина на кабелот,

  стандардна инсталација 19inch 


 • Претходно:
 • Следно:

 • 

  Билтен

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

  Контакт со нас

  Ние секогаш сме подготвени да им помогне на you.There многу начини да се поврзеш со you.You може да ни капка на линија. Дајте ни повик или испрати на email.choose она што ви одговара најмногу.
  адреса
  Бр.8 Wenshan патот Guanhaiwei Источна индустриска зона, Cixi Сити, Ningbo, провинција Жеџијанг
  Е-пошта
  jack@nbwosai.com
  телефон
  + 86-574-63665008
  WhatsApp Online Chat !