за САД

Ningbo Wosai мрежна опрема копродукции, Ltd е основана во почетокот на 2008 година Тоа е приватно акционерско претпријатие од областа на R & D, производство и продажба на технологија за барање информации. Нејзините седиште се наоѓа во источната област на Ningbo Guanhaiwei индустриски парк, во непосредна близина на Шангај-Хангжу-Ningbo автострада, аеродромот во Ningbo, Хангжу Залив мост. Со 5.000 квадратни метри на модерниот стандард фабрички згради и производни линии од светска класа и тестирање на опрема, и конвергенција на тим на научно истражување и развој, обработка на шприц, лим прскање како главен технички персонал, од кои главни се мрежни елементи, шасија , ѕид кабинети, серверот кабинети, отворен термостат кабинети, водоотпорен кабинети, електрични контрола кабинети, дистрибуција кабинети, телекомуникации кабинети, телекомуникации кутии, паметни дома кутии, мостови, отворен лавици, PDU дистрибуција на електрична енергија единици и различни производствени комуникациска опрема, нестандардни лист за обработка на метални производи. Просечната дневното производство на производот може да достигне и до 1.000 единици, кои може да ги задоволи различните потреби на различни видови на садови на пазарот. Производи се користат во различни области како што се оперативни комуникации, мрежни комуникации, интелигентни згради, транспорт, електрична енергија, вода Conservancy, железници, влада, финансии, енергија, јавната безбедност, и автоматски систем за контрола. Со автономијата на увоз и извоз на производи, производите се извезуваат во САД, Франција, Малезија, Јужна Кореја, Индија, Обединетите Арапски Емирати, Чиле и други земји и региони, и уживаат висок углед.
Билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Контакт со нас

Ние секогаш сме подготвени да им помогне на you.There многу начини да се поврзеш со you.You може да ни капка на линија. Дајте ни повик или испрати на email.choose она што ви одговара најмногу.
адреса
Бр.8 Wenshan патот Guanhaiwei Источна индустриска зона, Cixi Сити, Ningbo, провинција Жеџијанг
Е-пошта
jack@nbwosai.com
телефон
+ 86-574-63665008
WhatsApp Online Chat !